Kontsert-jututuba 09. november sekretar

7.novembril olid meie koolis külas muusikud Kaarin Aamer ja Jaanus Põlder Kiviõli Kunstide Koolist. 2.- 4. klassi õpilased said teada lugusid eesti rahvapillidest: nende ajaloost, valmistamisest ja mängimisest. Samuti nuputasid lapsed vastuseid pillimõistatustele ja arvasid ära, millist looma või lindu mängitud pillilugu kujutas. Nägime-kuulsime mandoliini, väikest ja suurt kannelt, parmupilli, viiulit, karmośkat, pikkvilet, lõõtspilli ja torupilli, samuti mitmeid teisi põnevaid isevalmistatud pille. Pärast kontsert-jututuba said lapsed ka ise pille uurida ja mängida.

Täname meie külalisi meeleoluka ja hariva kontsert-jututoa eest!

Täname meie külalisi meeleoluka ja hariva kontsert-jututoa eest!