Mäetaguse Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Veera Sibrik

Direktor
+3723366991
+372 5223413
veera.sibrik@alutaguse.edu.ee


Jaanika Soitu

Õppealajuhataja
+372 58861736
jaanika.soitu@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35
Õpetajad (28)

Aet Allikmaa

Keemiaõpetaja
aet.allikmaa@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 8.30
Lastevanematele T 8.30

Anu Kaljusaar

Muusikaõpetuse õpetaja
anu.kaljusaar@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Gerli Mägi

Klassiõpetaja
gerli.magi@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Monica Merents-Irs

Loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja
monica.merents-irs@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 14.50 - 15.35, R 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 15.50 - 17.30

Helgi Koppel

Klassiõpetaja
helgi.koppel@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele N 13.55 - 14.40
Lastevanematele E 13.55 - 14.40

Kaja Peet

Kehalise kasvatuse õpetaja
kaja.peet@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Kristel Reino

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
kristel.reino@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Marju Kiiver

Põhikooli mitme aine õpetaja
marju.kiiver@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E - K kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Svetlana Pahk

Klassiõpetaja
svetlana.pahk@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 13.55 - 14.40
Lastevanematele N 14.50 - 15.35

Tiina Peenema

Klassiõpetaja
tiina.peenema@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Toomas Valdre

Kehalise kasvatuse õpetaja
toomas.valdre@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Anne Lepamäe

Põhikooli mitme aine õpetaja
anne.lepamae@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Katrin Kert

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
katrin.kert@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele R 13.55 - 14.40
Lastevanematele R 14.50 - 15.35

Galina Jeltsova

Vene keele õpetaja
galina.jeltsova@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 9.00 - 9.45

Viive Aidma

kunstiõpetuse õpetaja
viive.aidma@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 15.40 - 16.25
Lastevanematele E 15.40 - 16.25

Kaja Soomelainen

käsitöö ja kodunduse õpetaja
kaja.soomelainen@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele N 14.00 - 15.35
Lastevanematele kokkuleppel

Eha Pärnik

Matemaatikaõpetaja
eha.parnik@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele: 6.-7.kl E 14.50 - 15.35, kokkuleppel; 8.-9.kl E 15.40 - 16.25, kokkuleppel
Lastevanematele N 14.00 - 15.35

Fred Põdra

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja
fred.podra@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T- R kokkuleppel
Lastevanematele T 12.00 - 13.45, R 9.00 - 10.40

Lea Kabur

Ajalooõpetaja
lea.kabur@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Ljudmila Roy

Inglise keele õpetaja
ljudmila.roy@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele N 13.55 - 14.40
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Darja Ivanova

pikapäevarühma õpetaja
darja.ivanova@alutaguse.edu.ee


Kädi Sisask

Klassiõpetaja
kadi.sisask@lutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 14.50 - 15.35

Marina Versh-Gluškova

Sotsiaalpedagoog
53496220
marina.vershgluskova@alutaguse.edu.ee


Oksana Lobanova

Inglise keele õpetaja
oksana.lobanova@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele kokkuleppel

Katrin Saks

Huvijuht
+37253040405
katrin.saks@alutaguse.edu.ee


Küllike Kullerkupp

Ringijuht


Galina Gololobova

eripedagoog
galina.gololobova@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.00 - 16.00
K 13.00 - 16.00
N 13.00 - 16.00

Janno Vool

Ringijuht

Töötajad (9)

Maret Jaks

Sekretär-asjaajaja
+372 336 6990
maret.jaks@alutaguse.edu.ee


Maarja Saatman

Majandusjuhataja
+372 53088336
maarja.saatman@alutaguse.edu.ee


Irina Kuzmina

Kokk


Riina Siimuste

Köögitööline


Ljudmila Šetikova

Laohoidja-arvestaja
ljudmila.setikova@alutaguse.edu.ee


Eevi Jõeveer

Riidehoidja-administraator


Maie Boltman

Koristaja


Natalia Smirnova

Koristaja


Olga Pavlova

Koristaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Mäetaguse Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.