Mäetaguse Põhikool

General information

Contact

Filter

All Management Teachers Study Council Employees

Job position
 
Management (2)

Veera Sibrik

Principal of the school
+3723366991
+372 5223413
veera.sibrik@alutaguse.edu.ee


Jaanika Soitu

deputy head teacher
+372 58861736
jaanika.soitu@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35
Teachers (28)

Aet Allikmaa

chemistry teacher
aet.allikmaa@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 8.30
Lastevanematele T 8.30

Anu Kaljusaar

music teacher
anu.kaljusaar@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Gerli Mägi

class teacher (elementary)
gerli.magi@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Monica Merents-Irs

natural science
monica.merents-irs@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 14.50 - 15.35, R 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 15.50 - 17.30

Helgi Koppel

class teacher (elementary)
helgi.koppel@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 13.55 - 14.40
Lastevanematele E 13.55 - 14.40

Kaja Peet

physical education teacher
kaja.peet@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Kristel Reino

Estonian and literature teacher
kristel.reino@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Marju Kiiver

basic school teacher of different subjects
marju.kiiver@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E - K kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Svetlana Pahk

class teacher (elementary)
svetlana.pahk@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 13.55 - 14.40
Lastevanematele N 14.50 - 15.35

Tiina Peenema

class teacher (elementary)
tiina.peenema@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Toomas Valdre

physical education teacher
toomas.valdre@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Anne Lepamäe

basic school teacher of different subjects
anne.lepamae@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Katrin Kert

Estonian and literature teacher
katrin.kert@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele R 13.55 - 14.40
Lastevanematele R 14.50 - 15.35

Galina Jeltsova

Russian teacher
galina.jeltsova@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 9.00 - 9.45

Viive Aidma

kunstiõpetuse õpetaja
viive.aidma@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele E 15.40 - 16.25
Lastevanematele E 15.40 - 16.25

Kaja Soomelainen

Dessert
kaja.soomelainen@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 14.00 - 15.35
Lastevanematele kokkuleppel

Eha Pärnik

mathematics teacher
eha.parnik@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele: 6.-7.kl E 14.50 - 15.35, kokkuleppel; 8.-9.kl E 15.40 - 16.25, kokkuleppel
Lastevanematele N 14.00 - 15.35

Fred Põdra

design and technology teacher
fred.podra@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T- R kokkuleppel
Lastevanematele T 12.00 - 13.45, R 9.00 - 10.40

Lea Kabur

history
lea.kabur@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Ljudmila Roy

English teacher
ljudmila.roy@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele N 13.55 - 14.40
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Darja Ivanova

pikapäevarühma õpetaja
darja.ivanova@alutaguse.edu.ee


Kädi Sisask

class teacher (elementary)
kadi.sisask@lutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 14.50 - 15.35

Marina Versh-Gluškova

social pedagogue
53496220
marina.vershgluskova@alutaguse.edu.ee


Oksana Lobanova

English teacher
oksana.lobanova@alutaguse.edu.ee

Reception time:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele kokkuleppel

Katrin Saks

social activities organiser
+37253040405
katrin.saks@alutaguse.edu.ee


Küllike Kullerkupp

Ringijuht


Galina Gololobova

eripedagoog
galina.gololobova@alutaguse.edu.ee

Reception time:

T 13.00 - 16.00
K 13.00 - 16.00
N 13.00 - 16.00

Janno Vool

Ringijuht

Employees (9)

Maret Jaks

secretary
+372 336 6990
maret.jaks@alutaguse.edu.ee


Maarja Saatman

manager of school resources
+372 53088336
maarja.saatman@alutaguse.edu.ee


Irina Kuzmina

chef


Riina Siimuste

kitchen assistant


Ljudmila Šetikova

canteen storekeeper
ljudmila.setikova@alutaguse.edu.ee


Eevi Jõeveer

administrator


Maie Boltman

cleaner


Natalia Smirnova

cleaner


Olga Pavlova

cleaner

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Mäetaguse Põhikool

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.