Koolielu

Huviringid



 

Ajutine huviringide plaan alates 01.02.2021

01.veebruarist toimuvad ringid hajutatult järgneva tunniplaani alusel.

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

5

13.00-13.45

2.kl inglise keele ring

1.kl spordiring

 

2.kl inglise keele ring

 

6

13.55-14.40

2.kl spordiring

2.kl kunstiring

3.kl mudilaskoor

 

6. – 9.kl kunstiring

 

 

2. - 3.kl meisterdusring

 

 

 

7.kl võrkpall

7

14.50-15.35

väikekannel algajad

2.kl kunstiring

3.kl mudilaskoor

3.kl solistid

6.- 9.kl kunstiring

 

 

3.kl spordiring

väikekannel edasijõudnud

4. - 5.kl tehnikaring

6.kl sportmängud

7.kl võrkpall

 

 

 

2. - 3.kl puidutööring

 

7. - 8.kl „Põnev loodus“

 

Tavaõppe ajal toimuvad huviringid:

 

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

5

13.00-13.45

 

1.kl spordiring

 

 

 

6

13.55-14.40

2.-3.kl spordiring

1.4.kl kunstiring

1.-5.kl mudilaskoor

 

5.-9.kl kunstiring

 

 

1.-3.kl meisterdusring

 

 

 

4.-9.kl võrkpall

7

14.50-15.35

1.-3.kl väikekannel algajad

1.-4.kl kunstiring

1.-5.kl mudilaskoor

1.-9.kl solistid

5.-9.kl kunstiring

 

 

2.-3.kl spordiring

1.-9.kl väikekanneldajad

1.-9.kl „Põnev loodus“

4.-7.kl pallimängud

4.-9.kl võrkpall

 

 

 

3.kl puidutööring

4.-9.kl tehnikaring

 

 

8/9

15.45-17.15

1.-9.kl päästeala noortering

7.-9.kl „Roller“

5.-7.kl robomatemaatika

 

 

 

Ajutine huviringide plaan alates 01.02.2021

01.veebruarist toimuvad ringid hajutatult järgneva tunniplaani alusel.

Tavaõppe ajal toimuvad huviringid:

 

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

5

13.00-13.45

 

1.kl spordiring

 

 

 

6

13.55-14.40

2.-3.kl spordiring

1.4.kl kunstiring

1.-5.kl mudilaskoor

 

5.-9.kl kunstiring

 

 

1.-3.kl meisterdusring

 

 

 

4.-9.kl võrkpall

7

14.50-15.35

1.-3.kl väikekannel algajad

1.-4.kl kunstiring

1.-5.kl mudilaskoor

1.-9.kl solistid

5.-9.kl kunstiring

 

 

2.-3.kl spordiring

1.-9.kl väikekanneldajad

1.-9.kl „Põnev loodus“

4.-7.kl pallimängud

4.-9.kl võrkpall

 

 

 

3.kl puidutööring

4.-9.kl tehnikaring

 

 

8/9

15.45-17.15

1.-9.kl päästeala noortering

7.-9.kl „Roller“

5.-7.kl robomatemaatika

 

 

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

5

13.00-13.45

2.kl inglise keele ring

1.kl spordiring

 

2.kl inglise keele ring

 

6

13.55-14.40

2.kl spordiring

2.kl kunstiring

3.kl mudilaskoor

 

6. – 9.kl kunstiring

 

 

2. - 3.kl meisterdusring

 

 

 

7.kl võrkpall

7

14.50-15.35

väikekannel algajad

2.kl kunstiring

3.kl mudilaskoor

3.kl solistid

6.- 9.kl kunstiring

 

 

3.kl spordiring

väikekannel edasijõudnud

4. - 5.kl tehnikaring

6.kl sportmängud

7.kl võrkpall

 

 

 

2. - 3.kl puidutööring

 

7. - 8.kl „Põnev loodus“