Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Heldi Aia

Loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja
heldi.aia@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 15.45 - 16.30
Lastevanematele E 9.55 - 10.40

Aet Allikmaa

Keemiaõpetaja
aet.allikmaa@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele kokkuleppel N 8.30
Lastevanematele kokkuleppel N 8.30

Viive Aidma

Käsitöö, kodunduse ja kunstiõpetuse õpetaja
+372 3366988
viive.aidma@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Anne Lepamäe

Põhikooli mitme aine õpetaja
anne.lepamae@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Anu Kaljusaar

Muusikaõpetuse õpetaja
anu.kaljusaar@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele N 13.55 - 14.40 või kokkuleppel
Lastevanematele T 13.55 - 14.40 või kokkuleppel

Gerli Habakukk

Klassiõpetaja
gerli.habakukk@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Helgi Koppel

Klassiõpetaja
helgi.koppel@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele K 13.00 - 13.45
Lastevanematele T 13.00 - 13.45

Jaanika Soitu

Õppealajuhataja
+372 58861736
jaanika.soitu@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Kaja Peet

Kehalise kasvatuse õpetaja
kaja.peet@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Karina Palloson

Inglise keele õpetaja
karina.palloson@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele K ja N 14.50 - 15.35
Lastevanematele R 14.50 - 15.35

Kristel Reino

Õpetaja
kristel.reino@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Marina Versh-Gluškova

Sotsiaalpedagoog
+372 53496220
marina.vershgluskova@alutaguse.edu.ee


Marju Kiiver

Põhikooli mitme aine õpetaja
marju.kiiver@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Tiina Peenema

Klassiõpetaja
tiina.peenema@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E - R 13.00 - 13.45
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Toomas Valdre

Kehalise kasvatuse õpetaja
toomas.valdre@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Anneli Salmistu

Matemaatikaõpetaja
anneli.salmistu@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

6.kl õpilastele T 14.50 - 15.35
7.-9.kl õpilastele R 13.55 - 15.35
Lastevanematele E 13.55 - 14.40