Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Monica Merents-Irs

Loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja
monica.merents-irs@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele R 13.55 - 15.35
Lastevanematele N 15.40 - 17.30

Aet Allikmaa

Keemiaõpetaja
aet.allikmaa@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 8.30
Lastevanematele T 8.30

Christo Alliksoo

Ajalooõpetaja
christo.alliksoo@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E - N 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Gerli Mägi

Klassiõpetaja
gerli.magi@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40 või kokkuleppel
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Galina Jeltsova

Vene keele õpetaja
galina.jeltsova@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 09.00 - 9.45

Anu Kaljusaar

Muusikaõpetuse õpetaja
anu.kaljusaar@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele N 13.55 - 14.40 või kokkuleppel
Lastevanematele K 11.00 - 11.45

Katrin Kert

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
katrin.kert@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele R 13.55 - 14.40
Lastevanematele R 14.50 - 15.35

Marju Kiiver

Põhikooli mitme aine õpetaja
marju.kiiver@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Helgi Koppel

Klassiõpetaja
helgi.koppel@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Annika Kumar

Loodusõpetuse-, bioloogia- ja füüsikaõpetaja
annika.kumar@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele N 14.50 - 15.35 või kokkuleppel
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Anne Lepamäe

Põhikooli mitme aine õpetaja
anne.lepamae@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 14.50 - 15.35

Svetlana Pahk

Klassiõpetaja
svetlana.pahk@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40 või kokkuleppel
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Karina Palloson

Inglise keele õpetaja
karina.palloson@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele K 14.50 - 15.35 või kokkuleppel
Lastevanematele R 13.55 - 15.35 või kokkuleppel

Kaja Peet

Kehalise kasvatuse õpetaja
kaja.peet@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Tiina Peenema

Klassiõpetaja
tiina.peenema@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E - R 13.55 - 15.35
Lastevanematele N 13.55 - 15.35

Kristel Reino

Õpetaja
kristel.reino@alutaguse.edu.ee


Ljudmila Roy

Inglise keele õpetaja
ljudmila.roy@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Jaanika Soitu

Õppealajuhataja
+372 58861736
jaanika.soitu@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 13.55 - 14.40

Tiiu Sepp

Inglise keele õpetaja
tiiu.sepp@alutaguse.edu.ee


Toomas Valdre

Kehalise kasvatuse õpetaja
toomas.valdre@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele kokkuleppel

Jelena Teperik

Matemaatikaõpetaja
jelena.teperik@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele N 13.55 - 15.35
Lapsevanematele K 14.50 - 15.35

Galina Gololobova

eripedagoog
galina.gololobova@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.00 - 16.00
K 13.00 - 16.00
N 13.00 - 16.00

Marina Versh-Gluškova

Tööleping peatatud
marina.vershgluskova@alutaguse.edu.ee