Koolielu

Bussiliiklus

Alates 1.septembrist sõidab buss kooliringi järgmisel marsruudil:

Hommikul:

8.10 Mäetaguse - Liivakünka - Aruküla - Kalina - Atsalama - 8.30 Uhe - Väike-Pungerja - Mäetaguse

Peale kooli:

E - N  15.45 Mäetaguse - Väike-Pungerja - Atsalama - Kalina - Aruküla - Liivakünka

R        14.00 Mäetaguse - Väike-Pungerja - Atsalama - Kalina - Aruküla - Liivakünka

Alates 24. septembrist liigub buss Iisaku Kunstide Kooli alljärgnevatel aegadel.

Mäetaguselt väljumine:

* esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval kell kell 15.45

* kolmapäeval 14.40

* Iisakust väljub buss esmaspäevast neljapäevani kell 18.30

Peale kunstide kooli õpilaste saavad bussiga sõita ka kõik teised, kellel soovi.

Buss võtab Mäetaguselt sõitjad peale bussipeatusest (teenuskeskuse juurest) ning toob Iisakusse kunstide kooli juurde. Õhtul väljub buss Iisakust kunstide kooli juurest ning sõidab Kiiklani välja. Ka vahepeal saab peatusi tellida.

Alates 1.septembrist sõidab buss kooliringi järgmisel marsruudil:

Hommikul:

Peale kooli:

Mäetaguselt väljumine:

* esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval kell kell 15.45

* kolmapäeval 14.40

* Iisakust väljub buss esmaspäevast neljapäevani kell 18.30

Peale kunstide

kooli õpilaste saavad bussiga sõita ka kõik teised, kellel soovi.