Meie koolist

Tööpakkumised

Mäetaguse Põhikool võtab tööle 2022.aasta sügisel alustavasse klassi klassiõpetaja.
Sooviavaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata aadressile: mpk@alutaguse.edu.ee hiljemalt 10.jaanuariks 2022.
Info telefonil 522 3413.
Tööleasumise aeg 22.august 2022.
Omalt poolt pakume elamispinna võimalust, transpordikompensatsiooni, konkurentsivõimelist palka, kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi.

Tööpakkumised

Info telefonil 522 3413.
Tööleasumise aeg 22.august 2022.