Mäetaguse Põhikool

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (2)

Veera Sibrik

Директор
+3723366991
+372 5223413
veera.sibrik@alutaguse.edu.ee


Jaanika Soitu

Õppealajuhataja
+372 58861736
jaanika.soitu@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 13.55 - 14.40
Учителя (24)

Aet Allikmaa

Keemiaõpetaja
aet.allikmaa@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele kokkuleppel N 8.30
Lastevanematele kokkuleppel N 8.30

Anu Kaljusaar

Muusikaõpetuse õpetaja
anu.kaljusaar@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele N 13.55 - 14.40 või kokkuleppel
Lastevanematele T 13.55 - 14.40 või kokkuleppel

Gerli Habakukk

Klassiõpetaja
gerli.habakukk@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Heldi Aia

Loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja
heldi.aia@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E 15.45 - 16.30
Lastevanematele E 9.55 - 10.40

Helgi Koppel

Klassiõpetaja
helgi.koppel@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 13.00 - 13.45
Lastevanematele T 13.00 - 13.45

Kaja Peet

Kehalise kasvatuse õpetaja
kaja.peet@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Karina Palloson

Inglise keele õpetaja
karina.palloson@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K ja N 14.50 - 15.35
Lastevanematele R 14.50 - 15.35

Kristel Reino

Õpetaja
kristel.reino@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Marju Kiiver

Põhikooli mitme aine õpetaja
marju.kiiver@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Svetlana Pahk

Klassiõpetaja
svetlana.pahk@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E - N 13.55 - 14.40
Lastevanematele E 12.00 - 12.45

Tiina Peenema

Klassiõpetaja
tiina.peenema@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E - R 13.00 - 13.45
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Tiiu Sepp

Inglise keele õpetaja
tiiu.sepp@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Toomas Valdre

Kehalise kasvatuse õpetaja
toomas.valdre@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Viive Aidma

Käsitöö, kodunduse ja kunstiõpetuse õpetaja
+372 3366988
viive.aidma@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Anne Lepamäe

Põhikooli mitme aine õpetaja
anne.lepamae@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Silvar Ammas

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja
+372 3366989
silvar.ammas@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K kokkuleppel
Lastevanematele E kokkuleppel

Katrin Kert

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
katrin.kert@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Anneli Salmistu

Математика
anneli.salmistu@alutaguse.edu.ee

Время приема:

6.kl õpilastele T 14.50 - 15.35
7.-9.kl õpilastele R 13.55 - 15.35
Lastevanematele E 13.55 - 14.40

Galina Jeltsova

Russian teacher
galina.jeltsova@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele N 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 11.00 - 11.45

Annika Kumar

Loodusõpetuse-, bioloogia- ja füüsikaõpetaja
annika.kumar@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Christo Alliksoo

История
christo.alliksoo@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 9.55 - 10.40

Katrin Saks

Huvijuht
+37253040405
katrin.saks@alutaguse.edu.ee


Marina Versh-Gluškova

Sotsiaalpedagoog
+372 53496220
marina.vershgluskova@alutaguse.edu.ee


Galina Gololobova

Logopeed
galina.gololobova@alutaguse.edu.ee

Время приема:

T 13.00 - 16.00
K 13.00 - 16.00
N 13.00 - 16.00
Персонал (10)

Maret Jaks

Sekretär-asjaajaja
+372 336 6990
maret.jaks@alutaguse.edu.ee


Kalle Raidma

Infojuht
+3723366922
+37258868903
kalle.raidma@alutaguse.edu.ee


Maarja Saatman

Majandusjuhataja
+372 53088336
maarja.saatman@alutaguse.edu.ee


Valentina Šetikova

Kokk
+372 336 6995


Ljudmila Šetikova

Laohoidja-arvestaja
ljudmila.setikova@alutaguse.edu.ee


Irina Kuzmina

Köögitööline


Eevi Jõeveer

Riidehoidja-administraator


Maie Boltman

Koristaja


Natalia Smirnova

Koristaja


Merike Rande

Koristaja

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Mäetaguse Põhikool

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.