Mäetaguse Põhikool

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (2)

Veera Sibrik

Директор
+3723366991
+372 5223413
veera.sibrik@alutaguse.edu.ee


Jaanika Soitu

Õppealajuhataja
+372 58861736
jaanika.soitu@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 14.50 - 15.35
Учителя (29)

Aet Allikmaa

Keemiaõpetaja
aet.allikmaa@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 8.30
Lastevanematele T 8.30

Anu Kaljusaar

Muusikaõpetuse õpetaja
anu.kaljusaar@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E 14.50 - 15.35 või kokkuleppel
Lastevanematele T 9.00 - 9.45

Gerli Mägi

Klassiõpetaja
gerli.magi@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 13.55 - 14.40 või kokkuleppel
Lastevanematele K 14.50 - 15.35

Monica Merents-Irs

Loodus- ja inimeseõpetuse õpetaja
monica.merents-irs@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele R 13.55 - 15.35, T 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 15.40 - 17.30

Helgi Koppel

Klassiõpetaja
helgi.koppel@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 13.55 - 14.40
Lastevanematele K 13.55 - 14.40

Kaja Peet

Kehalise kasvatuse õpetaja
kaja.peet@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E 13.55 - 14.40
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Karina Palloson

Inglise keele õpetaja
karina.palloson@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 14.50 - 15.35 või kokkuleppel
Lastevanematele R 13.55 - 15.35 või kokkuleppel

Kristel Reino

Tööleping peatatud
kristel.reino@alutaguse.edu.ee


Marju Kiiver

Põhikooli mitme aine õpetaja
marju.kiiver@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E 14.50 - 15.35 või kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Svetlana Pahk

Klassiõpetaja
svetlana.pahk@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 13.55 - 14.40 või kokkuleppel
Lastevanematele T 14.50 - 15.35

Tiina Peenema

Klassiõpetaja
tiina.peenema@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E - R 13.55 - 15.35
Lastevanematele N 13.55 - 15.35

Toomas Valdre

Kehalise kasvatuse õpetaja
toomas.valdre@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele kokkuleppel

Anne Lepamäe

Põhikooli mitme aine õpetaja
anne.lepamae@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele N 14.50 - 15.35

Katrin Kert

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
katrin.kert@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele R 13.55 - 14.40
Lastevanematele R 14.50 - 15.35

Galina Jeltsova

Russian teacher
galina.jeltsova@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 9.00 - 9.45

Annika Kumar

Loodusõpetuse-, bioloogia- ja füüsikaõpetaja
annika.kumar@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Christo Alliksoo

История
christo.alliksoo@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35, kokkuleppel
Lastevanematele kokkuleppel

Viive Aidma

kunstiõpetuse õpetaja
viive.aidma@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele E 15.45 - 16.30
Lastevanematele E 15.45 - 16.30

Kaja Soomelainen

käsitöö ja kodunduse õpetaja
kaja.soomelainen@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele N 13.55 - 15.35
Lastevanematele N, R 14.50 - 15.35

Eha Pärnik

Математика
eha.parnik@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T 14.50 - 15.35, kokkuleppel
Lastevanematele E 14.50 - 15.35

Fred Põdra

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja
fred.podra@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele R 13.55 - 15.35 ja kokkuleppel
Lastevanematele R 11.00 - 11.45

Ljudmila Roy

Inglise keele õpetaja
ljudmila.roy@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele K 14.50 - 15.35
Lastevanematele T 13.55 - 14.40 ja kokkuleppel

Darja Ivanova

pikapäevarühma õpetaja
darja.ivanova@alutaguse.edu.ee


Arvo Rebban

liiklusõpetuse õpetaja
arvo.rebban@alutaguse.edu.ee

Время приема:

Õpilastele T kokkuleppel
Lastevanematele T kokkuleppel

Marina Versh-Gluškova

Tööleping peatatud
marina.vershgluskova@alutaguse.edu.ee


Katrin Saks

Huvijuht
+37253040405
katrin.saks@alutaguse.edu.ee


Küllike Kullerkupp

Ringijuht


Galina Gololobova

eripedagoog
galina.gololobova@alutaguse.edu.ee

Время приема:

T 13.00 - 16.00
K 13.00 - 16.00
N 13.00 - 16.00

Janno Vool

Ringijuht

Персонал (9)

Maret Jaks

Sekretär-asjaajaja
+372 336 6990
maret.jaks@alutaguse.edu.ee


Maarja Saatman

Majandusjuhataja
+372 53088336
maarja.saatman@alutaguse.edu.ee


Valentina Šetikova

Kokk
+372 336 6995


Ljudmila Šetikova

Laohoidja-arvestaja
ljudmila.setikova@alutaguse.edu.ee


Irina Kuzmina

Köögitööline


Eevi Jõeveer

Riidehoidja-administraator


Maie Boltman

Koristaja


Natalia Smirnova

Koristaja


Merike Rande

Koristaja

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Mäetaguse Põhikool

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.