Sõbrapäev Sillamäe Vanalinna Kooli sõprusklassiga 13. февраля sekretar

Mäetaguse Põhikooli ja Sillamäe Vanalinna Kooli 2.klassi õpilased tähistasid koos sõbrapäeva. Üheskoos esitati teineteisele kauneid luuletusi, laule ja tantse, valmistati maitsvat toitu ning talletati oma mälestused paberile. Mis saaks olla südant soojendavam, kui saada üks kaunis kaart koos ilusate soovidega oma sõbralt sõprusklassist. Sõbrapäeva kohtumist aitasid toredaks muuta õpetajad Olga ja Pärle. Suur aitäh teile! Toredat sõbrapäeva!

õpetaja Gerli

õpetaja Gerli