Üle-eestiline ilukirjanduse tõlkevõistlus 18. detsember sekretar

Meie kooli 9. klassi õpilane Eenok Sepp tõlgib luuletusi eesti keelest vene keelde kõige poeetilisemalt, selgus üle-eestilisel ilukirjanduse tõlkevõistlusel.
Luuletus, mille Eenok tõlkis, oli õpetajast ja tema tööst.
Luulekonkurss toimus internetis, aega tõlketööks oli kaks tundi. Eenokit juhendas vene keele õpetaja Milena Podljaštšuk.
Meie kooli õpilased on tõlkekonkursil osalenud ka paaril varasemal aastal. Ülemöödunud aastal osales sellel konkursil edukalt Aleksandr Petrov.

Luuletus, mille Eenok tõlkis, oli õpetajast ja tema tööst.