Tutvume põllumehe ametiga 16. juuni sekretar

See oli üks eriline päev!

02.06 võtsid 2. ja 3. klassi õpilased koos õpetajatega ette tõukerattamatka Atsalama. Ilm oli igati soodne. Sihtpunktis ootas meid ees lapsevanem, kes tutvustas põllumehe ametit ja töövahendeid. Lastel oli palju uudistamist ja turnimist. Kohapeal tuletasime meelde erinevad põllul kasvavad suvi- ja taliviljad ning rääkisime väetamisest ja selle vajalikkusest.

Toreda külaskäigu lõpuks sai iga laps oma suu magusaks teha ja kodu poole asuda- ikka koos vihma ja rahega!

Aitäh kõige eest ja rohkemgi veel Assole, vanaisa Urmasele ja Aimurile.

Õpetajad Tiina ja Gerli.

See oli üks eriline päev!

Aitäh kõige eest ja rohkemgi veel Assole, vanaisa Urmasele ja Aimurile.

Õpetajad Tiina ja Gerli.