Teletornis 06. juuni sekretar

4.juunil osales 6.klass Tallinna Teletorni haridusprogrammis „Televisioon – aken maailma“.
Programmis saime teada palju uut ja huvitavat, näiteks mis on Levira, kuidas tehakse otseülekandeid, kes leiutas teleri, kust pärineb sõna „televisioon“. Vestlesime, mis allikatest me saame informatsiooni ja milliseid ohte me võime seal kohata. Pärast programmi tegime ka ringkäigu Teletorni kõrgustes! Peale teletorni suundusime T1 vaaterattale ning nautisime meie pealinna uue nurga alt. Õpilased, kes algul kartsid kõrgusi, ületasid oma hirmud ja nautisid vaateid. Natuke oli vaba aega ka Ülemiste keskuses ja saigi tore päev läbi.

6.klassi õpilased ja õpetaja Anneli

6.klassi õpilased ja õpetaja Anneli