Tee end nähtavaks! 11. november sekretar

09.11.2021 toimus Mäetaguse Põhikoolis projektipäev „Tee end nähtavaks“. Hommikul kontrollisid 4.klassi õpilased helkuri kasutamist õpilaste ja õpetajate seas. Tulemusena saadi, et koolis olnud 118 õpilasest kandis korrektselt helkurit 79 õpilast. Kõige populaarsem koht helkuri kandmiseks on riputatult paremal küljel või koti küljes.
Lisaks hommikusele helkuri kontrollimisele said õpilased pimedas ruumis ise järele vaadata, kuidas erinevat värvi ja erinevast materjalist helkurid helgivad ja kui kerge neid on üldse märgata. Samuti joonistasid 1.-4.klassi õpilased oma perekonda ja helkuri kandmist.