Rahvusvahelised projektid sel õppeaastal 30. oktoober sekretar

Sellel õppeaastal osalevad meie õpilased kahes rahvusvahelises projektis.

4. klassi koostööprojekt "Me and others" toimub koostöös Poola kooliga Szkola Podstawowa nr 2. Projekti eesmärgiks on infotehnoloogiliste teadmiste arendamine ja rakendamine, klassiruumis omandatud õpitulemuste rakendamine uues kontekstis.

Teiseks projektiks on e-twinningu projekt "Arts Quest" 4 klassi õpilastega. Projekti toimumise aeg on november 2018 kuni mai 2019. Projekt keskendub iga osaleja riigi kultuuripärandile (arhitektuur, kunst, kino, muusika).

Projektis osalevad peale Eesti veel Poola, Leedu ja Kreeka. Selle projekti eesmärgiks on arendada õpilastes kriitilise mõtlemise oskust; loovust ja koostööoskust; väärtustada ja arendada õpilastes kultuuridevahelist teadlikkust.

Sellel õppeaastal osalevad meie õpilased kahes rahvusvahelises projektis.