Uudised

Projekt „Noored puhuvad uue elu sisse Virumaa vanadele rahvamängudele ja -tantsudele“ 16. september sekretar


Meie kooli 13 noort osalesid koos Sillamäe Vanalinna Kooli õpilastega noortekohtumisel, mille teemaks oli „Noored puhuvad elu sisse Virumaa vanadele rahvamängudele ja tantsudele“. Mängisime nii emade kui ka vanaemade mänge. Parimaks mänguks, mida lapsed õhinaga kaasa tegid, oli keksumäng, mida õpiti hüppama nii Inglise kui ka Vene päraselt. Lastele meeldis teha ka nööbivurri. Erilist rõõmu pakkus see, kui vurr käima läks ja teistest kauem keerles. Meeskonnamängudest meeldis lastele tornide ehitamine vahukommidest ja spagettidest. Külastasime Sillamäe Vanalinna Kool, kus viisime läbi tunni 3.klassi õpilastele. Oli väga tore projektilaager.

Aitäh Sillamäe Vanalinna Koolile.

Huvijuht Katrin

Meie kooli 13 noort osalesid koos Sillamäe Vanalinna Kooli õpilastega noortekohtumisel, mille teemaks oli „Noored puhuvad elu sisse Virumaa vanadele rahvamängudele ja tantsudele“. Mängisime nii emade kui ka vanaemade mänge. Parimaks mänguks, mida lapsed õhinaga kaasa tegid, oli keksumäng, mida õpiti hüppama nii Inglise kui ka Vene päraselt. Lastele meeldis teha ka nööbivurri. Erilist rõõmu pakkus see, kui vurr käima läks ja teistest kauem keerles. Meeskonnamängudest meeldis lastele tornide ehitamine vahukommidest ja spagettidest. Külastasime Sillamäe Vanalinna Kool, kus viisime läbi tunni 3.klassi õpilastele. Oli väga tore projektilaager.

Aitäh Sillamäe Vanalinna Koolile.

Huvijuht Katrin