Pärimusmuusikalaager 26. juuni sekretar

16.-18. juunil kohtusid Illuka koolis juba 7. ühises pärimusmuusika laagris Otepää, Mäetaguse ja Illuka koolide lapsed.
Õppisime laagris uusi pillilugusid ja laule, kordasime eelmistes laagrites õpitut, mängisime mänge, tegime käsitööd, tegime vahva telesaate, otsisime aardeid vaatasime ringi vastrenoveeritud Illuka mõisas, kuulasime Otepää noormehe omaloomingulisi pillilugusid, vaatasime videot 2012.a. Szegedi folkloorifestivalil osalemisest ning nautisime toredat koosolemist.
Tänud Illuka Koolile! Meie järgmine ühine pärimusmuusika laager toimub 2019.a. suvel Mäetagusel.