Õpime keelt läbi laulude vol 2 ehk inglise keele nädal 2020 28. jaanuar sekretar

Sellel aastal toimus inglise keele nädal samas formaadis nagu eelmiselgi aastal, seetõttu nädala nimes kirjas vol 2. Taaskord õppisime (ja harjutasime-harjutasime-harjutasime) inglise keelt lauldes. Alustasime lõppkontserdi ettevalmistusi kohe peale vaheaega ning elasime uude aastasse sisse koos inglisekeelsete lauludega.

Nädal ise toimus aga 20.-24.jaanuarini. Lisaks laulmisele panid õpilased proovile oma faktiteadmisi ja info otsimise oskusi inglise keelt rääkivate maade kohta käivas viktoriinis.

Nädala keskel oli kostüümipäev kus aktiivsemad õpilased tulid kooli riietatuna mõneks inglise keelt kõnelevaks raamatu-, filmi- või päriselu tegelaseks. Ära mainimist tasuvad ka tublid õpetajad ja juhtkond, kes samuti kostüümi kandmise üleskutsest kinni haaras.

Teise kooliastme õpilastel toimusid  aulas külalistunnid, õpetajaks ameeriklasest Narva Kolledži õppejõud David Herman, mees kes pärit USA linnast nimega Spokane, mees kes valdab hiina keelt ning kel on tugevad sidemed Taiwaniga. Tundide teemaks oli Ameerika ja ameerika keskkool ehk high school.

Inglise nädala võtsime kokku suure kontserdiga ning auhinnatud said ka tublimad/täpsemad viktoriini vastajad. Kontserdil, mille üldteemaks ja pealkirjaks valisime “A Better World”, esitas iga klass oma valitud laulu. Kõik lauljad said suurepäraselt hakkama ning õpetajad said oma õpilaste saavutuse üle rõõmu tunda. Laulmisest ei jäänud kõrvale ka õpetajad kes samuti inglise keeles esinesid.

Paremat maailma, rahu ja inglise keele oskuse arendamist soovides

Õp Karina