Nuputa! 31. jaanuar sekretar

31.01.2019 osales Mäetaguse Põhikool Tartu Ülikooli teaduskooli "Nuputa" võistlusel kahe meeskonnaga. Välja oli pandud üks meeskond 5.-6.klasside vanuserühmas ja üks meeskond 7.klasside vanuserühmas.
5.- 6.klasside meeskonda kuulusid Karol Raidma, Sirlin Sepp, Riko Bogdanov ja Ilja Kisseljov. 7.klassi meeskonda kuulus Christin Kurs, Kaur Nõmmemees ja Andreas-Hendrik Aasrand.
5.- 6.klasside meeskond saavutas tubli 3.koha ja 7.klassi meeskond 6.koha.
Palju õnne kõikidele osavõtjatele!

5.- 6.klasside meeskond saavutas tubli 3.koha ja 7.klassi meeskond 6.koha.
Palju õnne kõikidele osavõtjatele!