Noorkotkaste tegemistest aprillis 07. mai sekretar

13.aprillil osalesid Mäetaguse noorkotkad Kohtla-Järvel saalihoki võistlustel. Noorem vanuserühm, koosseisus Nikita Semenjuk, Andre Tihane, Cristofer Haugas, Priit Lehes ja Egert Hütt, saavutas oma vanuserühmas I koha. Vanema grupi poisid - Aleksander Deljatintšuk, Aivar Deljatintšuk, Joosep Tõnurist ja Eenok Sepp, saavutasid III koha. PALJU ÕNNE!
14.aprillil toimus õppepäev Avinurmes Muru lasketiirus, kus harjutati laskmist ja orienteerumist.
24.aprillil oli õppepäev koos Narva Veles-rühmaga. Tutvustasime narvalastele koolimaja, käsitöömaja, Selisoo matkarada, Tärivere vaatetorni ja Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseumi.
Mais on tulekul õppepäev koostöös päästeametiga ja noorkotkaste aastapäevalaager Karjamaal Peipsi ääres.

Agar Pajula
Mäetaguse noorkotkaste grupi juhendaja