Muusikanädal 02. aprill sekretar

Muusikanädalal toimus meie koolis mitmeid ettevõtmisi.

Muusikatundides mängisime muusika-kuldvillakut, kus kõik osalejad said korrata õpitud ning avastada ka uusi teadmisi! Kõik mängijad sai endale valida toredad muusikakleepsud.

Teisipäeval oli meil külas Eesti tipptśellist Silvia Ilves koos oma poegade Stefani ja Tristaniga. Koos andsid nad suurepärase kontserdi, kus esitasid lugusid popmuusikast klassikani. Stefani ja Tristan õpivad muusikat MUBAs: Tristan tśellot ja Stefan klaverit. Poiste väga meisterlik mänguoskus on toonud neile mitmeid tiitleid ja tunnustusi, koos on esinetud Eestis ja välismaal.

Kolmapäeval oli meil võimalus nautida Iisaku Kunstide Kooli meeleolukat kontserti. Tore oli näha ja kuulata õpilaste kui ka õpetajate esituses paljusid erinevaid pille: mandoliini, ukuleelet, kitarre, ksülofoni, väikest kannelt, karmośkat, löökpille,viiulit ja klaverit. Samuti kõige vanemat - häälepilli. Tantsuklassi esitatud tantsud olid huvitavad ja ilmekalt esitatud. Rõõm oli laval näha ka meie kooli õpilasi Martat, Roosit, Adannat ja Arvit.

Neljapäeval toimus esimest korda meie koolis Eurovisioon. Osalejad valisid loosiga saadud maa lauludest endale sobiva ning esitasid seda pärisbändi jäljendades. Iga klass tegi ka oma maad tutvustava esitluse: kas videoklipi või väikese jutu.

KÕIK esinejad olid SUPERTUBLID! Kuid nagu ikka Eurovisioonil, valis publik ühe võitja: selleks sai 9. klassi ja Eesti! 2. kohale valis publik 8. klassi ja Itaalia ning 3. kohale valiti 5. klass ja Soome.

Täname kõiki Eurovisioonil esinenud klasse ning nende abilisi õpetajaid ja lapsevanemaid! Täname ansambel Queeni kehastanud õpetajaid ja toetavat publikut!

Muusikanädalal toimus meie koolis mitmeid ettevõtmisi.