Loodusteaduste võistlus 10. veebruar sekretar

7.veebruaril toimus Iisaku Gümnaasiumis Alutaguse valla koolide loodusteaduste võistlus. Meie koolist osales kaks võistkonda: Titan (Sandra Sidorov, Kenert Kangur, Romet Linder, Andre Tihane) ja Dione (Karol Raidma, Aile Sarapuu, Roz Mariel Spiridonova, Sofia Novenkova).

Võistlus koosnes kolmest osast: esmalt tuli vastata kiirküsimustele, aega 30 sekundit; järgnes pikemat arutlust nõudnud küsimuste voor ja lõpetuseks tuli igal võistkonnal valmistada etteantud vahenditest töötav kunstirobot.

Võistlus oli tasavägine. Kahjuks ei hakanud meie kooli robotid tööle ja nii saadi 4. ning 5. koht.

Õpetaja Aet

Õpetaja Aet