Külas vilistlane 03. juuni sekretar

30. mail oli meil külas Mäetaguse Põhikooli vilistlane Urmet Roosimägi.

Ta viis läbi ühise tunni 7. ja 8. klasside õpilastele, kus teemadeks olid valikute tegemine (kooli)elus, mida ta ise seejuures õppinud.

Urmet rääkis palju oma kogemustest: töötamisest Ameerikas raamatumüüjana, eraettevõtluse alustamisest. Juttu oli majandusest ja rahast, samuti sotsiaalmeediast ja nutitelefonidest.

Jutuajamist illustreeris slaidiprogramm. Õpilased esitasid huvipakkuvatel teemadel küsimusi.

Urmet Roosimägi õpib majandust Eesti Maaülikooli magistrantuuris.

Täname Urmetit sisuka ja toreda kohtumise eest!

30. mail oli meil külas Mäetaguse Põhikooli vilistlane Urmet Roosimägi.

Urmet Roosimägi õpib majandust Eesti Maaülikooli magistrantuuris.

Täname Urmetit sisuka ja toreda kohtumise eest!