Käsikellade ansambli õpitoad 03. aprill sekretar

2. aprillil olid meil külalised Toila Gümnaasiumist, kes viisid meie koolis läbi käsikellade õpitoad ning esinesid väikese käsikellasid tutvustava kontserdiga.
Käsikellade mängutraditsioon on pärit Inglismaalt. Käsikellade kaunis kokkukõla ja mäng on jõudnud ka Eestisse.
Käsikelladel koosmäng arendab meeskonnatööd, muusikalist kirjaoskust (nootide pärisnimed, rütmid) ja muusikalist kuulmist.
Käsikellade õpitubades osales meie kooli 2.-9. klassidest 24 õpilast.
Suured tänud Toila Gümnaasiumi 5. klassi käsikellade ansamblile ja muusikaõpetaja Stella Müslerile!

Käsikellade õpitubades osales meie kooli 2.-9. klassidest 24 õpilast.