Uudised

Inspiratsioonipäev Kohtla-Järvel 23. august sekretar


Kohtla-Järve Kultuurikeskuses toimunud Inspiratsioonipäeval toimusid erinevad kontserdid ja töötoad. Meie kooli pillimängijad astusid kultuurihoone kohvikus üles kahe esinemisega. Esimesel koosmängul liitusid meiega ka Viru-Nigula rahvamuusikud Ervin Lember ja Hillar Vimberg ning rahvamuusikaansambel Lambriine. Teisel kontserdil mängisime pärimusmuusika laagris õpitud lugusid, õpetasime publikule rahvalaulu ja -tantsu. 

Tänud lapsevanem Külli Raidmale ja meie kooli vilistlasele Catlyn Galimovile ning meie tublidele pillimängijatele Martale, Emiliele, Evelinile, Lisabellale ja Karolile!

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses toimunud Inspiratsioonipäeval toimusid erinevad kontserdid ja töötoad. Meie kooli pillimängijad astusid kultuurihoone kohvikus üles kahe esinemisega. Esimesel koosmängul liitusid meiega ka Viru-Nigula rahvamuusikud Ervin Lember ja Hillar Vimberg ning rahvamuusikaansambel Lambriine. Teisel kontserdil mängisime pärimusmuusika laagris õpitud lugusid, õpetasime publikule rahvalaulu ja -tantsu. 

Tänud lapsevanem Külli Raidmale ja meie kooli vilistlasele Catlyn Galimovile ning meie tublidele pillimängijatele Martale, Emiliele, Evelinile, Lisabellale ja Karolile!