Bioloogiaolümpiaad 06. märts sekretar

17.02.23 toimus põhikooliastme bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Moodle keskkonnas.

6.-7. klasside arvestuses esindasid meie kooli Hanna Marleen Aamer ja Andri Pae.

Hanna Marleen saavutas V koha, hea tulemuse sai kirja ka Andri.

8.-9. klasside arvestuses osalesid Helena Mirtel Aamer, Karol Raidma, Gleb Dosaev ja Sandra Sidorov.

Helena Mirtel saavutas III koha ja Karol IV koha. Hea tulemuse said kirja nii Gleb kui ka Sandra.

Aitäh osalejatele!

Hanna Marleen saavutas V koha, hea tulemuse sai kirja ka Andri.

Aitäh osalejatele!