Õpilaste tunnustused


2018/19 õppeaastal lõpetasid kiituskirjaga "väga hea õppimise eest":

1.klass - Liam Andrew Roy, Sofia Šetikova

2.klass - Marie-Eliise Hardõkainen, Mart Kundla, Emilie Lehtsaar

4.klass - Romet Linder

5.klass - Karol Raidma, Alyn Hindreus

6.klass - Sirlin Sepp

7.klass - Liisette Bogdanov, Christin Kurs, Isabel Mägi

8.klass - Annette Bogdanov

9.klass - Merlin Sepp

2018/19 õppeaastal lõpetasid kooli kiituskirjaga "hea õppimise eest":

1.klass - Roosi Avel, Kristen Hütt, Johanna Rosalie Ilves, Marta Jakobson, Daniil Pavlov, Lisabella Rego, Kewen Rooger, Andreo Trel

2.klass - Grettel Bogdanov, Jegor Bušujev, Jaroslav Grigorjev, Evelyn Padda, Ragne Ly Puur

3.klass - Martin Mäeots, Oksana Savtšuk, Sander Sork

4.klass - Egert Hütt, Kenert Kangur, Andra Mäeots, Sandra Sidorov, Maksim Trutnev

5.klass - Riko Bogdanov, Marcos Mikk, Karolin Nano, Sofia Novenkova, Jordan Puur, Aile Sarapuu, Roz Mariel Spiridonova, Alina Volkova, Oliver Võõbus

6.klass - Liisi Kauber, Ilja Kisseljov, Anastasia Kondranina, Allan Mesilane, Iris Puusepp, Sten Salla, Arina Talja, Andero Trel, Kevin Tärno

7.klass - Andreas Hendrik Aasrand, Mattias Ets, Anita Kozinjatko, Anna-Liisa Mesilane, Kaur Nõmmemees, Žanna Vakulenko, Raine Siimuste, Anastassia Zahhartšenko

8.klass - Ester Juuse, Valerya Tihane, Airiin Viirlaid

9.klass - Catlyn Galimov, Henriette Kulpas, Jelizaveta Kondranina, Heleri Titto

 

2017/18 õppeaastal lõpetasid kiituskirjaga "väga hea  õppimise eest":

1.klass - Marie-Eliise Hardõkainen, Mart Kundla, Emilie Lehtsaar

3.klass - Romet Linder

4.klass - Karol Raidma, Alyn Hindreus

5.klass - Sirlin Sepp

6.klass - Isabel Mägi, Liisa Maria Võhmar

7.klass - Annette Bogdanov

8.klass - Catlyn Galimov, Merlin Sepp

2017/18 õppeaastal lõpetasid kooli kiituskirjaga "hea õppimise eest":

1.klass - Grettel Bogdanov, Jaroslav Grigorjev, Cristofer Haugas, Evelyn Padda, Ragne Ly Puur

2.klass - Nikita Pugatšov, Sander Sork

3.klass - Egert Hütt, Lenert Kangur, Sandra Sidorov, Maksim Trutnev

4.klass - Riko Bogdanov, Marcos Mikk, Karolin Nano, Sofia Novenkova, Joonas Puur, Jordan Puur, Roz Mariel Spiridonova, Alina Volkova

5.klass - Liisi Kauber, Anastasia Kondranina, Iris Puusepp, Sten Salla, Arina Talja, Andero Trel, Triinu Toomel

6.klass Andreas Hendrik Aasrand, Liisette Bogdanov, Anita Kozinjatko, Christin Kurs, Kaur Nõmmemees, Žanna Pavlova, Raine Siimuste

7.klass - Valerya Tihane, Airiin Viirlaid

8.klass - Henriette Kulpas, Jelizaveta Kondranina, Anette Sarapuu, Eenok Sepp, Heleri Titto

2016/17 õppeaastal lõpetasid kiituskirjaga "väga hea  õppimise eest":

1.klass - Sander Sork, Martin Mäeots

2.klass - Sandra Sidorov, Triine Trel, Romet Linder

3.klass - Alyn Hindreus, Helena Mirtel Aamer, Karol Raidma, Jordan Puur

4.klass - Sirlin Sepp

5.klass - Liisa Maria Võhmar, Isabel Mägi

6.klass - Annette Bogdanov, Ksenia Gluškova

7.klass - Merlin Sepp

8.klass - Aleksandr Petrov

2016/17 õppeaastal lõpetasid kooli kiituskirjaga "hea õppimise eest":

1.klass - Nikita Pugatšov

2.klass - Veera Svežova, Andre Tihane, Egert Hütt, Kenert Kangur

3.klass - Roz Mariel Spiridonova, Oliver Võõbus, Aile Sarapuu, Riko Bogdanov, Sofia Novenkova, Alina Volkova, Marcos Mikk

4.klass - Anastasia Kondranina, Kevin Tärno, Andero Trel, Sten Salla, Arina Talja, Triinu Toomel, Allan Mesilane, Adeliina Pärn, Iris Puusepp, Liisi Kauber

5.klass - Anastassia Zahhartšenko, Andreas Hendrik Aasrand, Tatjana Mäeots, Žanna Pavlova, Liisette Bogdanov, Anita Kozinjatko, Hagen Mathias Aamer, Christin Kurs, Kaur Nõmmemees, Mattias Ets, Raine Siimuste

6.klass - Airiin Viirlaid, Valerya Tihane, Ester Juuse, Joonas Küttim, Dmitri Pomogaiba

7.klass - Eenok Sepp, Catlyn Galimov, Heleri Titto, Jelizaveta Kondranina, Henriette Kulpas, Anette Sarapuu, Anu-Liis Porman, Valeria Dolgova

8.klass - Arend Küttim

9.klass - Elizabeth-Shaida Malik, Ardo Rebban

rong>2018/19õppeaastal lõpetasid kiituskirjaga "väga hea õppimise eest":

1.klass - Liam Andrew Roy, Sofia Šetikova

2.klass - Marie-Eliise Hardõkainen, Mart Kundla, Emilie Lehtsaar

4.klass - Romet Linder

5.klass - Karol Raidma, Alyn Hindreus

6.klass - Sirlin Sepp

7.klass - Liisette Bogdanov, Christin Kurs, Isabel Mägi

8.klass - Annette Bogdanov

9.klass - Merlin Sepp

rong>2018/19õppeaastal lõpetasid kooli kiituskirjaga "hea õppimise eest":

1.klass - Roosi Avel, Kristen Hütt, Johanna Rosalie Ilves, Marta Jakobson, Daniil Pavlov, Lisabella Rego, Kewen Rooger, Andreo Trel

2.klass - Grettel Bogdanov, Jegor Bušujev, Jaroslav Grigorjev,Evelyn Padda, Ragne Ly Puur

3.klass - Martin Mäeots, Oksana Savtšuk, Sander Sork

4.klass - Egert Hütt, Kenert Kangur, Andra Mäeots, Sandra Sidorov, Maksim

Trutnev

5.klass - Riko Bogdanov, Marcos Mikk, Karolin Nano, Sofia Novenkova, Jordan Puur, Aile Sarapuu, Roz Mariel Spiridonova, Alina Volkova, Oliver Võõbus

6.klass - Liisi Kauber, Ilja Kisseljov, Anastasia Kondranina, Allan Mesilane, Iris Puusepp, Sten Salla, Arina Talja, Andero Trel, Kevin Tärno

7.klass - Andreas Hendrik Aasrand, Mattias Ets, Anita Kozinjatko, Anna-Liisa Mesilane, Kaur Nõmmemees, Žanna Vakulenko, Raine Siimuste, Anastassia Zahhartšenko

8.klass - Ester Juuse, Valerya Tihane, Airiin Viirlaid

9.klass - Catlyn Galimov, Henriette Kulpas, Jelizaveta Kondranina, Heleri Titto

rong>2017/18õppeaastal lõpetasid kiituskirjaga "väga hea õppimise eest":

1.klass - Marie-Eliise Hardõkainen, Mart Kundla, Emilie Lehtsaar

3.klass - Romet Linder

4.klass - Karol Raidma, Alyn Hindreus

5.klass - Sirlin Sepp

6.klass - Isabel Mägi, Liisa Maria Võhmar

7.klass - Annette Bogdanov

8.klass - Catlyn Galimov, Merlin Sepp

rong>2017/18õppeaastal lõpetasid kooli kiituskirjaga "hea õppimise eest":

1.klass - Grettel Bogdanov, Jaroslav Grigorjev, Cristofer Haugas, Evelyn Padda, Ragne Ly Puur

2.klass - Nikita Pugatšov, Sander Sork

3.klass - Egert Hütt, Lenert Kangur, Sandra Sidorov, Maksim Trutnev

4.klass - Riko Bogdanov, Marcos Mikk, Karolin Nano, Sofia Novenkova, Joonas Puur, Jordan Puur, Roz Mariel Spiridonova, Alina Volkova

5.klass - Liisi Kauber, Anastasia Kondranina, Iris Puusepp, Sten Salla, Arina Talja, Andero Trel, Triinu Toomel

6.klass Andreas Hendrik Aasrand, Liisette Bogdanov, Anita Kozinjatko, Christin Kurs, Kaur Nõmmemees, Žanna Pavlova, Raine Siimuste

7.klass - Valerya Tihane, Airiin Viirlaid

8.klass - Henriette Kulpas, Jelizaveta Kondranina, Anette Sarapuu, EenokSepp, Heleri Titto

rong>2016/17 õppeaastal lõpetasid kiituskirjaga "väga hea õppimise eest":

1.klass -Sander Sork,Martin Mäeots

2.klass -Sandra Sidorov,Triine Trel,Romet Linder

3.klass - Alyn Hindreus, Helena Mirtel Aamer, Karol Raidma, Jordan Puur

4.klass - Sirlin Sepp

5.klass - Liisa Maria Võhmar, Isabel Mägi

6.klass - Annette Bogdanov, Ksenia Gluškova

7.klass - Merlin Sepp

8.klass - Aleksandr Petrov

rong>2016/17 õppeaastal lõpetasid kooli kiituskirjaga "hea õppimise eest":

1.klass - Nikita Pugatšov

2.klass - Veera Svežova, Andre Tihane, Egert Hütt, Kenert Kangur

3.klass - Roz Mariel Spiridonova, Oliver Võõbus, Aile Sarapuu, Riko Bogdanov, Sofia Novenkova, Alina Volkova, Marcos Mikk

4.klass - Anastasia Kondranina, Kevin Tärno, Andero Trel, Sten Salla, Arina Talja, Triinu Toomel, Allan Mesilane, Adeliina Pärn, Iris Puusepp, Liisi Kauber

5.klass - Anastassia Zahhartšenko, Andreas Hendrik Aasrand, Tatjana Mäeots, Žanna Pavlova, Liisette Bogdanov, Anita Kozinjatko, Hagen Mathias Aamer, Christin Kurs, Kaur Nõmmemees, Mattias Ets, Raine Siimuste

6.klass - Airiin Viirlaid, Valerya Tihane, Ester Juuse, Joonas Küttim, Dmitri Pomogaiba

7.klass - Eenok Sepp, Catlyn Galimov, Heleri Titto, Jelizaveta Kondranina, Henriette Kulpas, Anette Sarapuu, Anu-Liis Porman, Valeria Dolgova

8.klass - Arend Küttim

9.klass - Elizabeth-Shaida Malik, Ardo Rebban