Toidupakkide ja arvutite jagamine 25.02.2021 22. февраля sekretar

Toidupakke 5.-9.klassi õpilastele, kelle vanemad selleks soovi avaldasid ka eelneval korral, jagatakse 25.veebruaril.
Mäetaguse piirkonna õpilaste pakid saate kätte koolimajast ajavahemikus 12.00 - 14.00.
Kiikla piirkonna õpilaste pakid tuuakse Kiikla kaupluse juurde 12.30-ks, kuhu neile siis palume järgi tulla.
Väike-Pungerja, Atsalama, Pagari ja Kalina õpilaste pakid toimetatakse samuti kohale.
Samas jagame me ka sülearvutid neile õpilastele, kelle kasutuses arvutid ka eelmise distantsõppe ajal olid.

Kooli juhtkond

Kooli juhtkond