Vene laulude konkurss

11. jaanuaril 2018. toimus Toila Gümnaasiumis Eesti koolide I Vene laulude konkurss. Seal osales 10 kooli Ida-Virumaalt. Mäetaguse Põhikooli esindasid tüdrukud 6. klassist.

1.  Liisette Bogdanov

2. Liisa Maria Võhmar

3. Isabel Mägi

4. Anna-Liisa Mesilane

5. Melani Nano

6. Kristina Poljakova

Tüdrukud valisid etteasteks laulu „Маленькая страна“ (sõnad- И. Рездник, muusika- И. Николаев).

Lapsed harjutasid terve kuu laulu sõnu vene keeles. See oli väga raske, sest nad on õppinud vene keelt alles 4 kuud. Selle väljakutsega said nad suurepäraselt hakkama!

Konkursil esinesid tüdrukud väga hästi! Nende armsad ilusad hääled kõlasid nii, et vaatajad laulsid kaasa. Etteaste oli imeline! Meie võistkond sai ilusa etteaste eest tänukirja! Samuti anti kingitusi.

Kõik õpilased ja õpetajad olid etteastega väga rahul!

Milena Podljaštšuk

Inglise keele nädal

22.01 – 26.01.18 on meil koolis inglise keele nädal.

Selle nädala jooksul saab vahetundides kuulata inglisekeelseid laule.

23.01 – 24.01 söögivahetundidel on õpilastel võimalik aulas liikuda inglisekeelsete laulude rütmis.

Nädala jooksul inglise keele tundides toimub kõikides klassides (3 – 9 klass) parima ainetundja/meeskonna väljaselgitamine erinevate tegevuste kaudu (mängud, viktoriinid, kuldvillakud).

Reedel, 26.01, toimub parimate autasustamine.

Lastevanemate üldkoosolek

31.jaanuaril 2018 kell 17.30 toimub kooli aulas lastevanemate üldkoosolek.